Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 19:11:35

Нагородили волонтерів області, які з початку війни на Сході допомагають Збройним Силам України

05.12.2017   14:40Агенцiя

В Чернігівському обласному військовому комісаріаті відбулася ІІІ-я церемонія нагородження кращих представників волонтерського руху Чернігівської області.

Обласний комісар полковник Олександр Криворучко, вручаючи грамоти та нагороди волонтерам, зазначив, що вони зробили величезний внесок у справу захисту Батьківщини, підвищення обороноздатності країни, саме завдяки їхній безкорисливій, наполегливій щоденній праці українські воїни були краще захищені від куль сучасним екіпіруванням, забезпечені й нагодовані, зігріті теплом сердець патріотів та підбадьорені дитячими малюнками і листами.

Грамотами Чернігівського обласного військового комісаріату та медалями «За гідність та патріотизм» були нагороджені Володимир Полосьмак, Сергій Малахов, Світлана Корольова, Юрій Осипенко, Костянтин Семенець, Тетяна Пушеннко, Олеся Кірієнко та інші волонтери.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять понад 150-ти  військовослужбовців Збройних Сил України з Чернігівщини, які полягли під час АТО, серед них і прилучанина Віктора Маслова, гранатометника 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, який нещодавно загинув на Донеччині від кулі російського снайпера. 
 
Від імені волонтерів Чернігівщини Світлана Корольова запевнили присутніх, що їхня робота продовжується, адже щоразу, спілкуючись з солдатами, вони відчувають, що хлопцям на передовій дуже потрібна їхня допомога й підтримка, як матеріальна так і моральна, тож вони допомагатимуть військовим до самої перемоги, завжди, адже волонтерський рух став справою їхнього життя.

Підполковник Олександр Парій

Останні новини Чернігівщини

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20

Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини