Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 14:41:42

Відбулось урочисте відкриття підйомної платформи в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті

02.12.2017   15:31

В Ніжинському дитячому будинку-інтернаті 1 грудня до Міжнародного дня інвалідів відбулось урочисте відкриття підйомної платформи.

На заході були присутні голова державної адміністрації Куліч В.П., перший заступник Ніжинського міського голови Олійник Г.М., народний депутат України Олександр Кодола з помічницею  Стратілат Т.М., Ніжинський Протоієрей Михайло Якубів настоятель церкви Святої Покрови.

Після урочистого відкриття підйомної платформи в актовій залі голова державної адміністрації Куліч В.П. вручив дітям-інвалідам подарунки, іграшки, солодощі та фрукти.

Вихованці та підопічні будинку-інтернату продемонстрували перед гостями свої здібності в декламуванні віршів, виконанні українського танка та шумового оркестру.

На згадку про приїзд гості отримали від вихованців роботи, виготовлені своїми руками.

Розважальну святкову програму продовжили волонтери-аніматори з м.Чернігова.

Кошти на оплату підйомної платформи в сумі 714,2 тис. було виділено розпорядженням голів обласної державної адміністрації та обласної ради від 16 березня 2017 року № 14.

Закупівля підйомної платформи відбувалась через систему «ProZorro»  декілька разів. Переможцем став ТОВ «УНІАР-Авто» м.Львів, яке виготовило платформу за проектом та розрахунками 2016 року.

Підйомник призначено для  піднімання та опускання у вертикальному напрямку осіб з фізичними вадами. Виготовлений (гідравлічний підіймач) у відповідності припису і дерективи 2006/42WE європейського парламенту від 17 травня 2006 року. Система контролю за якістю відповідає нормі ISO9001:2000.

Адміністрація НДБІ та підопічні закладу висловлюють щиру подяку обласній державній адміністрації, волонтерам та всім небайдужим людям, хто прийняв участь в реалізації даного проекту та жив мрією про підйомну платформу.

Вихованці та підопічні IV профілю з обмеженими фізичними можливостями на візочках тепер мають безперешкодний (щоденний) доступ до кабінетів логопеда та ЛФК, комп'ютерного класу, актової та спортивного залів, їдальні, які розташовані на другому поверсі з появою підйомної платформи, що сприятиме їх соціалізації, підвищенню життєвої компетентності та реабілітації.

Останні новини Чернігівщини

ОПОРА фіксує матеріали з ознаками чорного піару на Чернігівщині

ОПОРА фіксує матеріали з ознаками чорного піару на Чернігівщині 14:34

З моменту офіційного старту виборчої кампанії на Чернігівщині спостерігачі ОПОРИ зафіксували друковані інформаційні матеріали, дописи та ілюстрації онлайн з ознаками «чорного піару».

Затримання контрабандних цигарок на кордоні.  Ні заробітку, ні авто…

Затримання контрабандних цигарок на кордоні. Ні заробітку, ні авто… 13:54

Вчора, 23 вересня, наш 40-річний співвітчизник, прямуючи на в’їзд в Україну легковим автомобілем «Фольксваген», у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка», намагався провезти в схованці контрабандне куриво – білоруські цигарки «GOLD NZ» без акцизних марок.

На Чернігівщині відкрили четверту новозбудовану амбулаторію - у селі Бахмач

На Чернігівщині відкрили четверту новозбудовану амбулаторію - у селі Бахмач 13:11

23 вересня 2020 року амбулаторія загальної практики сімейної медицини урочисто під звуки маршів у виконанні духового оркестру філармонійного центру на чолі з заслуженим діячем мистецтв України Анатолієм Ткачуком відкрилася у селі Бахмач Бахмацького району.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:52

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.