Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 13:01:20

Відбулось урочисте відкриття підйомної платформи в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті

02.12.2017   15:31

В Ніжинському дитячому будинку-інтернаті 1 грудня до Міжнародного дня інвалідів відбулось урочисте відкриття підйомної платформи.

На заході були присутні голова державної адміністрації Куліч В.П., перший заступник Ніжинського міського голови Олійник Г.М., народний депутат України Олександр Кодола з помічницею  Стратілат Т.М., Ніжинський Протоієрей Михайло Якубів настоятель церкви Святої Покрови.

Після урочистого відкриття підйомної платформи в актовій залі голова державної адміністрації Куліч В.П. вручив дітям-інвалідам подарунки, іграшки, солодощі та фрукти.

Вихованці та підопічні будинку-інтернату продемонстрували перед гостями свої здібності в декламуванні віршів, виконанні українського танка та шумового оркестру.

На згадку про приїзд гості отримали від вихованців роботи, виготовлені своїми руками.

Розважальну святкову програму продовжили волонтери-аніматори з м.Чернігова.

Кошти на оплату підйомної платформи в сумі 714,2 тис. було виділено розпорядженням голів обласної державної адміністрації та обласної ради від 16 березня 2017 року № 14.

Закупівля підйомної платформи відбувалась через систему «ProZorro»  декілька разів. Переможцем став ТОВ «УНІАР-Авто» м.Львів, яке виготовило платформу за проектом та розрахунками 2016 року.

Підйомник призначено для  піднімання та опускання у вертикальному напрямку осіб з фізичними вадами. Виготовлений (гідравлічний підіймач) у відповідності припису і дерективи 2006/42WE європейського парламенту від 17 травня 2006 року. Система контролю за якістю відповідає нормі ISO9001:2000.

Адміністрація НДБІ та підопічні закладу висловлюють щиру подяку обласній державній адміністрації, волонтерам та всім небайдужим людям, хто прийняв участь в реалізації даного проекту та жив мрією про підйомну платформу.

Вихованці та підопічні IV профілю з обмеженими фізичними можливостями на візочках тепер мають безперешкодний (щоденний) доступ до кабінетів логопеда та ЛФК, комп'ютерного класу, актової та спортивного залів, їдальні, які розташовані на другому поверсі з появою підйомної платформи, що сприятиме їх соціалізації, підвищенню життєвої компетентності та реабілітації.

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини