Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:52:43

КП "Чернігівводоканал" завершує виконання Інвестпрограми-2017

28.11.2017   08:36

Якість питної води у будинках чернігівців, які мешкають у районі вулиці Ушинського, покращиться - запевняють фахівці КП "Чернігівводоканал".

Адже наразі вода подається туди із свердловин КСК «Чексіл» бучацького горизонту. Але невдовзі абонентів приєднають до міського водопроводу, і це означає, що понад півтори тисячі мешканців мікрорайону незабаром отримають питну воду, яка відповідає Державним санітарним нормам.
        
Вартість проведення даної реконструкції складає понад 5 мільйонів гривень. Окупність проекту складає 21 рік, проте, як запевняють працівники «Чернігівводоканалу», проект того вартий, адже питна вода – це здоров’я громадян.
        
Наразі проводиться робота і на каналізаційному колекторі, розташованому неподалік. Труба діаметром 1200 мм ремонтується методом внутрішньої санації. Потреба в цьому виникла ще понад 10 років тому, проте фінансування знайшли лише зараз.
        
Щодоби на каналізаційні очисні споруди по колектору перекачується до 30 тисяч метрів кубічних неочищених стоків. Обстеження показало, що колектор в аварійному стані, тож реконструювати його було вкрай необхідно. Заміна колектору забезпечить безаварійне перекачування стічних вод із західної частини міста та захистить навколишнє середовище. Вартість проведення робіт - понад 10 мільйонів гривень.


За інформацією КП "Чернігівводоканал"

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини