Чернігівський рибоохоронний патруль затримав двох порушників на р. Десна
Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення рибоохоронного рейду по водоймах Куликівського району 22.11.2017 затримано двох місцевих мешканців.
Громадяни за допомогою порожевої сітки встигли виловити 9 кг риби: окунь – 3 шт., щука – 8 шт., плітка – 9 шт., плоскирка – 1 шт., лящ – 12 шт. Своїми діями чоловіки завдали збитків рибному господарству на 5610 грн.
Інцидент відбувся на р. Десна, поблизу с.Салтикова Дівиця. На рибалок складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справ направлені до Куликівського районного суду для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.
Чернігівський рибоохоронний патруль просить громадян про виявлені факти порушень правил рибальства негайно повідомляти на телефони «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля: 0991121344 та (0462) 937557 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50 (цілодобово).
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».