За матеріалами СБУ засуджено організатора інформаторської мережі терористів
За матеріалами Служби безпеки України Лисичанський міський суд Луганської області засудив до чотирьох років позбавлення волі організатора інформаторської мережі так званої «народної міліції ЛНР».
Співробітники спецслужби встановили, що мешканець Попасної, який відбував покарання за умисне вбивство у виправній колонії, розташованій на окупованій території, був завербований бойовиками. В обмін на пом’якшення умов утримання в тюрмі, йому запропонували створити інформаторську мережу. Ув’язнений підшукав собі спільників «на волі» – серед представників криміналітету на підконтрольній українській владі території.
Інформатори збирали та передавали організатору смс-повідомлення про дислокацію, переміщення, кількісний склад та озброєння підрозділів Збройних Сил України в районі проведення антитерористичної операції. Після одержання інформації він одразу звітував перед своїми кураторами-бойовиками.
Співробітники Чернігівського управління СБУ затримали організатора агентурної мережі одразу після звільнення з місць позбавлення волі, коли він виїхав на підконтрольну українській владі територію.
Суд визнав зловмисника винним за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.
Прес-група Управління СБ України
в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.
Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39
Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія
2 грудня: цей день в Україні і світі 09:37
День 1378 Російська агресія - Day 1378 Russian aggression
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.