Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 11:02:00

За наслідками документальної перевірки до бюджету надійшло близько 2 мільйонів гривень

21.11.2017   08:12Агенцiя

На підставі ухвали слідчого судді підрозділами аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області було проведено позапланову виїзну перевірку ТОВ "А".

В ході перевірки встановлено, що ТОВ "А" реалізувало готову продукцію фіктивному підприємству. Вироком місцевого суду  посадова особа цього підприємства була визнана винною у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст.205 КК України та у створенні фіктивного підприємства.
         
Відстеження номенклатури товарів по ланцюгу постачання та визначення схеми руху товарів від безпосереднього виробника (ТОВ «А») до підприємства-покупця показало, що ТОВ «А» було реалізовано готову продукцію. Факт реалізації підтверджено даними бухгалтерського обліку.

Водночас підприємство-покупець  декларувало у податковій звітності придбання та реалізацію зовсім іншої продукції. Це свідчило про відсутність фактичного руху товарів, фіктивність господарських операцій та  ухилення від сплати  податків.

Отже, грошові кошти, що надійшли на банківський рахунок ТОВ «А» від підприємства-покупця є безповоротною фінансовою допомогою, оскільки зазначена сума грошових коштів отримана не за придбану готову продукцію.

При отриманні безповоротної фінансової допомоги, оскільки така допомога не передбачає її повернення, набувач такої допомоги, в бухгалтерському обліку повинен відобразити її відповідно до положень бухгалтерського обліку — у складі доходів.
          
За наслідками проведеної перевірки, було встановлено заниження грошового зобов’язання ТОВ «А» по податку на прибуток та нараховано штрафні санкції на загальну суму близько 2 млн.гривень. На даний час донарахована сума надійшла  до державного бюджету.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.