Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:48:21

Суд підтримав принципову позицію прокурора та засудив неповнолітнього за грабіж до 5 років та 2 місяців позбавлення волі

21.11.2017   07:55

Прокурорами забезпечено підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні щодо неповнолітнього за фактом скоєння ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у житло та насильством, вчинене повторно).

Прокурором суду надано обґрунтовані докази вини обвинуваченого у вчиненні ним інкримінованого злочину.

Установлено, що у грудні 2016 року неповнолітній незаконно проник через вхідні двері до квартири одного з житлових будинків м. Чернігова, де відкрито, із застосуванням насильства до потерпілої особи, заволодів її майном.

Ухвалюючи рішення, суд погодився із принциповою позицією прокурора щодо призначення неповнолітньому покарання пов’язаного із реальним позбавленням волі, оскільки раніше він неодноразово вчиняв злочини проти власності.

Вироком суду неповнолітнього визнано винним у вчиненні грабежу (ч. 3 ст. 186 КК України) та з урахуванням раніше призначених покарань за попередніми вироками, остаточно засуджено до 5 років та 2 місяців позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».