Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 11:38:43

Суд підтримав принципову позицію прокурора та засудив неповнолітнього за грабіж до 5 років та 2 місяців позбавлення волі

21.11.2017   07:55

Прокурорами забезпечено підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні щодо неповнолітнього за фактом скоєння ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у житло та насильством, вчинене повторно).

Прокурором суду надано обґрунтовані докази вини обвинуваченого у вчиненні ним інкримінованого злочину.

Установлено, що у грудні 2016 року неповнолітній незаконно проник через вхідні двері до квартири одного з житлових будинків м. Чернігова, де відкрито, із застосуванням насильства до потерпілої особи, заволодів її майном.

Ухвалюючи рішення, суд погодився із принциповою позицією прокурора щодо призначення неповнолітньому покарання пов’язаного із реальним позбавленням волі, оскільки раніше він неодноразово вчиняв злочини проти власності.

Вироком суду неповнолітнього визнано винним у вчиненні грабежу (ч. 3 ст. 186 КК України) та з урахуванням раніше призначених покарань за попередніми вироками, остаточно засуджено до 5 років та 2 місяців позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань 11:21

Погоджувальна рада узгодила їх перелік.

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради 11:14

Відбулась установча сесія новообраної Ніжинської районної ради VІІІ скликання. Результати виборів депутатів районної ради, що відбулись 25 жовтня, оголосила голова районної ТВК Вікторія Пархоменко.

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників 10:53

2700 застрахованих осіб (працюючих громадян) Чернігівщини, з них - 715 медичних працівників, з початку пандемії знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним доглядом, а в Україні відповідно - 50 тисяч осіб, з них - 10 тисяч медпрацівників.

Проставили 1094 апостилів

Проставили 1094 апостилів 10:48

Чи актуальна послуга з проставлення апостиля?

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:27

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.