Поліція охорони оперативно затримала двох злодіїв, які наважилися зламати кіоск під сигналізацією
Правоохоронці не тільки затримали зловмисників, які проникли до кіоску аби викрасти звідти харчі та алкоголь, а й повернули майно власнику.
Вночі 19 листопада на централізований пульт поліції охорони надійшов сигнал тривоги. Спрацювання відбулося в кіоску по вулиці Войкова. Протягом трьох хвилин на об’єкт виїхала група затримання. Правоохоронці побачили зламані двері в кіоску, який знаходиться на сигналізації, а також зафіксували проникнення в кілька сусідніх кіосків.
На прилеглій території поліцейські затримали «по гарячих слідах» двох чернігівців, які у сумки пакували крадене. Зловмисники зізналися, що вночі підібрали ключі до дверей кіоску й винесли звідти 5000 гривень, планшетний комп’ютер, харчові продукти. Коли увійшли в смак, почали зламувати сусідні кіоски, звідки прихопили ще й 6 пляшок шампанського. У молодиків вилучено викрадене майно та повернуто власникам.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).