Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 07:21:56

Доведено обвинувачення двох неповнолітніх у шахрайстві через мережу Інтернет

18.11.2017   07:47Агенцiя

Прокурорами відділу ювенальної юстиції прокуратури області забезпечено підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно двох неповнолітніх дівчат, які через мережу Інтернет реалізовували неіснуючий товар.

У судовому засіданні прокурором доведено, що неповнолітні розміщували на сайті «Olx.ua» та на вигаданих сторінках користувачів в соціальній мережі «ВКонтакті» оголошення про продаж товарів, яких не мали в наявності з обов’язковою передоплатою на картковий рахунок. Дівчата надавали потерпілим детальну характеристику про якість товару, чим вводили в оману та викликали хибну впевненість у його придбанні. Перераховані кошти витрачали на власні потреби.

Вироком Деснянського районного суду в жовтні 2017 року неповнолітніх визнано винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб) та призначено покарання у виді позбавлення волі одній з них строком на 1 рік, іншій – 6 місяців.

Враховуючи неповнолітній вік осіб та інші пом’якшуючі покарання обставини, судом до обвинувачених застосовано звільнення від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Неповнолітніх за їх клопотанням судом звільнено від відбування покарання на підставі Закону України «Про амністію у 2016 році».


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини