Зловмисник намагався пограбувати 9-річну дитину
10 листопада близько третьої дня на лінію «102» надійшла інформація, що на вулиці Козацькій неподалік школи невідомий забрав у 9-річної дитини мобільний телефон.
За вказаною адресою негайно виїхав екіпаж патрульної поліції.
Прибувши на місце, патрульні побачили чоловіка, який тримав іншого, а поряд стояла дівчина.
З’ясувалося, що один з громадян під приводом того, що йому дуже потрібно подзвонити, попросив у дівчинки мобільний телефон, але, отримавши телефон, замість дзвінка, поклав його до кишені та почав іти. Дитина почала кликати на допомогу і один з перехожих (другий чоловік) відреагував, не дав першому утекти та викликав поліцію.
Під час поверхневого огляду в одній з кишень невідомого патрульні виявили мобільний телефон, на який дівчина вказала, що він її. Чоловіка одразу затримали.
На місце була викликана слідчо-оперативна група та повідомлені батьки дитини.
Поки патрульні та усі дійові особи очікували приїзду опер групи, до поліцейських підійшла ще одна дівчинка приблизно того ж віку та розповіла, що затриманий два дні тому забрав у неї мобільний телефон також.
Із прибуттям слідчо-оперативної групи було встановлено, що затриманий 1983 року народження і вже має судимість за аналогічний злочин.
Патрульна поліція Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression