Через суд прокуратура вимагає повернення у комунальну власність приміщення школи площею 400 кв м
Ніжинська місцева прокуратура звернулася до господарського суду м. Києва з позовом в інтересах держави в особі відділу освіти Козелецької районної державної адміністрації до приватного підприємства про повернення приміщення загальноосвітньої школи одного із сіл району загальною площею 400 кв м та стягнення 103 тис грн заборгованості за його користування.
Як з’ясовано, майно навчального закладу передано терміном на 10 років для використання його у якості адміністративного приміщення орендаря.
Водночас, усупереч вимог Цивільного кодексу України вказану угоду нотаріально не посвідчено та відповідачем упродовж останніх двох років не виконувалися зобов’язання щодо своєчасної сплати орендних платежів.
Завдяки активній позиції прокуратури господарським судом позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі.
Незаконно орендоване приміщення підлягає поверненню у розпорядження відділу освіти райдержадміністрації.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.