Поліція Чернігівщини відкрила кримінальне провадження за фактом розбійного нападу на автоперевізника
Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення, що на автошляху Київ – Чернігів у Козелецькому районі невідомі у масках пограбували водія вантажного автомобіля з двома пасажирами.

Як пояснили правоохоронцям потерпілі, вони поверталися з вантажем господарських товарів до Чернігова. Близько 22-ї години, щойно автомобіль в’їхав на територію Чернігівської області, пробилося колесо. Водій зупинив автівку для ремонту.
В цей час поруч з аварійною вантажівкою загальмував попутній легковик. Звідти вибігли четверо молодиків у масках та з пістолетом. Для залякування, вони зробили кілька пострілів по кабіні транспортного засобу потерпілих (попередньо з травматичної зброї).
Після цього нападники змусили подорожніх вийти з машини та почали вимагати гроші. Отримавши портативний сейф з грошима та відібравши мобільні телефони у всіх потерпілих, зловмисники втекли з місця події своїм легковиком.
Після отримання повідомлення про розбійний напад поліція Чернігівщини негайно ввела в дію план «Перехват», орієнтувала колег з сусідніх областей на затримання автівки нападників. На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції, яка провела ретельний огляд пошкодженого вантажного автомобіля і довколишньої території, зібравши низку речових доказів.
Інформацію про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 статті 187 Кримінального кодексу України («розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб»), яка передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.