Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 12:20:58

Переселенці з Попудренка, 16 безперешкодно проживатимуть у наданому їм тимчасовому житлі до повернення додому

01.11.2017   13:08

Одним з рішень виконкому Чернігівської міської ради, прийнятих 31 жовтня є продовження терміну дії ордеру в тимчасовому житлі (однокімнатній квартирі) на наступний рік Світлані Акуленко – матері молодої жінки, яка загинула при руйнуванні частини будинку на Попудренка, 16.

Як і решта мешканців пошкодженого будинку, вона безперешкодно проживатиме в наданому містом тимчасовому житлі до відновлення Попудренка, 16. Після цього вони отримають можливість повернутися до своїх кімнат.

За даними Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради, окрім цієї жінки, на сьогодні з 219 мешканців пошкодженого будинку 162 особи (всі, хто потребував) проживають у гуртожитках чотирьох навчальних закладів. Кімнати виділені навчальними закладами за домовленістю з містом, яке суттєво допомогло в їх підготовці до заселення: робилися ремонти на поверхах гуртожитків, встановлювалося додаткове обладнання в приміщеннях загального користування. Орендної плати за проживання переселенці не сплачують, вона щомісячно вноситься з бюджету міста.

Решта жильців пошкодженого гуртожитку знайшли собі помешкання самостійно.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».