Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 02:19:05

Чернігівський рибоохоронний патруль та екоінспекція виявили порушників зі збитками в 157 тис. грн. та передали справу в поліцію

26.10.2017   13:15

25 жовтня Чернігівський рибоохоронним патрулем була отримана інформація від небайдужих громадян про те, що на затоці «Попелин» біля с.Лісконоги Новгород-Сіверського району, група невідомих осіб виловлює в незаконний спосіб рибу.

Про даний факт рибоохоронним патрулем було також повідомлено Державну екологічну інспекцією у Чернігівській області.
 
Працівниками Чернігівського рибоохоронного патруля та екологічної інспекції було оперативно здійснено спільний рейд. В ході рибоохоронного рейду затримано 5 жителів с.Леньків Новгород-Сіверського району, які виловлювали сітками в кількості 17 штук рибу. Збитки, завдані рибному господарству, склали  157 417 грн.

На момент затримання браконьєри встигли виловити 116 кг риби в кількості: 10 шт щуки, 6 шт линів, 24 шт судака, 195  шт плітки, 246 шт плоскирки, 95 шт синця, 128 шт ляща, 36 шт окуня, 2 шт головня, 5 шт йоржа, 1 шт білизни, 2 шт в’язя, 24 шт краснопірки, 4 шт клепця, 1 шт підуста.

На місце скоєння правопорушення було викликано групу Новгород-Сіверського ВП ГУНП України в Чернігівській області. За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за ч.1ст.249 Кримінального Кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини