Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 червня, 20:31:24

Заступник прокурора області провів прийом жителів м. Мена та засуджених осіб, які тримаються в Державній установі "Домницький виправний центр № 135"

26.10.2017   13:09

Заступник прокурора області Ігор Юшин здійснив особистий прийом громадян у Менській місцевій прокуратурі, де правом на звернення та особистого спілкування з прокурором скористалися місцеві жителі.

Серед порушених питань заявниками основним є трудові правовідносини, що припинені з одним із підприємств торгівлі внаслідок його реорганізації, а також правовий статус майна, що належало трудовому колективу.

На всі питання надано ґрунтовні відповіді, громадянам докладно роз’яснено повноваження органів прокуратури та можливість отримання безоплатної правової допомоги, зокрема у Менському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою вирішення питань, що не належать до компетенції прокуратури.   

Крім того, заходи особистого прийому громадян здійснено також у Державній установі «Домницький виправний центр № 135», розташованій на території Менського району.

В усних зверненнях засуджені повідомили про стан судового вирішення питань, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про амністію у 2016 році», що набрав чинності 07.09.2017, та отримали відповідні роз’яснення процедури його виконання. З урахуванням певної критики якості підготовки матеріалів, надісланих адміністрацією установи до суду, забезпечено право спілкування з прокурором наодинці без будь-якого втручання персоналу виправного центра. Використано можливості жвавого спілкування з колективом засуджених в умовах аудиторії приміщення виховної роботи.  

Одночасно заступник прокурора області ознайомився зі станом забезпечення порядку та умов тримання засуджених в установі, оглянуто жилі приміщення гуртожитку, територію. З метою усунення порушень кримінально-виконавчого законодавства начальнику установи внесено документ реагування. 


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08

Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.

У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25

В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20

Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05

28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини