Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 15:36:28

Набрало законної сили рішення суду, яким посадовця визнано винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

26.10.2017   07:58Агенцiя

Апеляційним судом залишено без змін постанову суду першої інстанції, якою заступника голови однієї із районних рад визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та прийняття рішень в таких умовах).

У суді прокурором доведено, що посадовець, виконуючи обов’язки голови районної ради, самостійно встановив собі розмір премії, про що видав відповідне розпорядження. Такими діями спричинив реальний конфлікт інтересів, що вплинуло на об’єктивність та неупередженість прийнятого рішення.

Судом посадову особу визнано винною та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням правопорушник оскаржив його до суду вищої інстанції. Однак, апеляційний суд підтвердив правильність позиції прокуратури, залишивши скаргу без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.
 


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Про створення системи державного нагляду за актами органів місцевого самоврядування – на Конгресових слуханнях 15:31

Понад 1700 учасників доєдналися вчора до Конгресових слухань. Чернігівщина – онлайн.

Чернігівські поліцейські спільно з СБУ перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 14:23

Правоохоронці викрили 36-річного жителя Чернігова, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

На Чернігівщині з робочим візитом – нова представниця УВКБ ООН в Україні Бернадетт Кастель-Голлінгсворт 13:42

Представниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Бернадетт Кастель-Голлінгсворт зустрілася з командою Чернігівської ОВА. Насамперед начальник ОВА В’ячеслав Чаус подякував за всю допомогу від організації.

Координаційна нарада керівників правоохоронних органів відбулася в Чернігівській обласній прокуратурі 13:21

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Дейнеки відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області щодо ефективної взаємодії у сфері протидії злочинності в умовах триваючої збройної агресії проти України.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:33

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини