"Тойоту", яку розшукував Інтерпол, прикордонники затримали у Сеньківці
Сьогодні вночі в пункт пропуску «Сеньківка» прибув легковий автомобіль «Toyota» 2016 року випуску української реєстрації.
У ході здійснення прикордонного контролю на транспортний засіб, яким керував наш співвітчизник, спрацювала база даних Інтерполу.
В ході перевірочних заходів охоронці кордону з’ясували, що цей автомобіль був викрадений на території України.
Наразі по факту виявленого правопорушення поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в Києві.
Автомобільний засіб встановленим порядком передано працівникам Національної поліції.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.