Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 08:57:48

Відкрито парк природи "Беремицьке"

19.10.2017   09:51

Минулого тижня у Козелецькому районі відбулося офіційне відкриття парку природи «Беремицьке».

У тестовому режимі він почав працювати навесні цього року.

Створення парку розпочалося ще у 2015 році, роботи з розширення та наповнення території ведуться й досі. Його діяльність спрямована на збереження і комплексне вивчення унікальних природних комплексів Чернігівського Придесення, їх ефективного використання в оздоровчих, рекреаційних, наукових та просвітницьких цілях.

Програма відкриття включала і проведення круглого столу «Екоідеї в Україні. Ревайлдінг — перспективна природоохоронна ідеологія».

Серед учасників — представники нідерландського інноваційного фонду ARK Nature, Державного агентства лісових ресурсів України, Національного університету біоресурсів і природокористування України Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства, представники департаментів екології та природних ресурсів, культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, а також об’єктів природно-заповідного фонду та громадськості.

Гості «Беремицького» ознайомилися з новоствореними екологічними стежками, містками та оглядовою вежею. До речі, тут можна зустріти тарпаноподібних коней, козуль, туроподібних биків, зайців та близько 70 видів пташок. За словами керівництва парку, в подальшому на їхній території знайдуть собі домівку олені, лосі та зубри.

У парку природи проводять безкоштовні екскурсії для місцевих школярів.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини