Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 23:05:14

Відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення ситуації у відділенні № 11 обласної психоневрологічної лікарні

19.10.2017   09:36Агенцiя

Перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів засідання робочої групи з вивчення ситуації, що склалася у відділенні № 11 комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня».

Зазначена робоча група створена за клопотанням громадської ради при облдержадміністрації та пропозицією профільної комісії обласної ради, відповідним розпорядженням голови обласного представницького органу.

В засіданні взяли участь начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петро Гармаш, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» Микола Дейкун, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» Володимир Ященко, а також фахівці цього лікувального закладу, представники громадської ради при обласній державній адміністрації.

Обговорення порушеного питання відбулося безпосередньо в управлінні охорони здоров'я обласної державної адміністрації. Членів робочої групи було поінформовано про те, що відповідно до кошторису комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» на минулий та поточний роки передбачалося виділення по 9 млн 535,0 тис. грн на капітальний ремонт та по 34 млн 438,5 тис. грн для придбання обладнання і предметів довгострокового користування. Але фактично кошти на вищезазначені цілі не виділялися, що і призвело до нинішнього стану будівлі лікувальної установи, якій вже більше 200 років.

Під час дискусії учасники засідання розглянули можливість переведення фтизіатричних хворих із відділення № 11 до комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» та намітили план необхідних заходів стосовно реалізації запропонованого варіанту вирішення проблеми.

Далі члени робочої групи ознайомилися з ситуацією на місці, відвідавши відділення №11 КЛПЗ «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня».

Проаналізувавши можливі шляхи та варіанти вирішення проблемних питань, учасники заходу доручили адміністрації КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» розробити план переведення фтизіатричних хворих, а керівництву обласної психоневрологічної лікарні запропоновано надати кошторис ремонтних робіт для приведення будівлі відділення №11 в належний стан. Крім того, запропоновано проаналізувати контингент пацієнтів, визначити відсоток жителів Чернігова та звернутися до Чернігівської міської ради стосовно співфінансування проведення ремонту відділення №11 з міського бюджету.

Наступне засідання робочої групи заплановано провести на базі комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер».


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).