Автомобіль, за кермом якого перебував п’яний водій, протаранив зупинку громадського транспорту
14 жовтня о пів на одинадцяту вечора до поліції надійшла інформація, що на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода – легковий автомобіль Volkswagen врізався у зупинку громадського транспорту. На місце одразу був направлений екіпаж патрульної поліції.
Прибувши за вказаною адресою, патрульні з’ясували, що постраждалих немає, а водій транспортного засобу зник. Проте свідки надали поліцейським його опис та вказали напрямок, куди він побіг. Молодого чоловіка, схожого за описом на водія, патрульні помітили на сусідній вулиці й доставили його на місце ДТП.
У громадянина були наявні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Він підтвердив, що авто належить йому, але заперечував, що керував ним і скоїв ДТП. Проте свідки в подробицях описали подію та чітко вказали, що на момент аварії за кермом автомобіля перебував саме той хлопець, якого доставили патрульні.
24-річного водія правоохоронці доставили до медичного закладу для проходження огляду на встановлення стану алкогольного сп’яніння. Результат – 1,6 проміле.
Патрульні склали на водія два адміністративних протоколи: за ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) та ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, автомобільних доріг, дорожніх споруд чи іншого майна).
Автомобіль поміщений на арештмайданчик.
Патрульна поліція Чернігова
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression