Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 квітня, 18:33:07

Чернігівський рибоохоронний патруль за три дні виявив чотири порушення зі збитками на 17680 грн.

17.10.2017   15:53Агенцiя

13 жовтня о 13 50 поблизу с. Макошино Чрнігівським рибоохоронним патрулем затримано місцевого жителя, який порушував правила рибальства.

Чоловік за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки «топтухи» виловив 200 шт. карасів сріблястих. 

Своїми діями громадянин завдав збитків рибному господарству України на суму 3400 грн.

Того ж дня, о 18 20 на забоці р. Десна виявлено чоловіка, який сіткою зяберною виловив 8,3 кг риби: плоскирка – 56 шт., плітка – 74 шт., білизна – 2 шт., окунь – 3 шт. Збитки склали 8755 грн.

Порушення відбулось поблизу с. Купчичі Сосницького району.

В цей день, під час рейду на озері біля с. Гнатівка, затримано мешканця м. Шостка, який за допомогою сітки зяберної встиг виловити рибу: карась сріблястий - 6 шт., щука - 1 шт.,  окунь – 1 шт. Завдано збитків на 459 грн.

15.10.2017 о 01 00 рибоохоронним патрулем на озері Близне поблизу с. Гнатівка, виявлено браконьєра. Чоловік здійснював незаконний вилов риби за допомогою сітки зяберної. На момент затримання у порушника виявлено 5,3 кг риби у кількості: щука – 12 шт., лин – 6 шт., лящ – 1 шт., карась сріблястий – 1 шт., плітка – 1 шт. Збитки по даному факту склали 5066 грн.

На всіх порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справ направлені до Менського, Новгород-Сіверського та Сосницького районних судів Чернігівської області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини