Поліцейське поповнення Чернігівщини отримало новенькі погони
Заступник начальника ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Дмитро Лось та заступник начальника кадрового забезпечення ГУНП підполковник поліції Дмитро Тарасенко в урочистій обстановці вручили погони відповідно до присвоєних первинних та чергових спеціальних звань чернігівським поліцейським, які проходять стажування в м. Маріуполі.
Символічно, що саме 13 жовтня, напередодні Дня захисника України, кандидати, які поповнили ряди чернігівської поліції і в даний час проходять стажування в зоні АТО в Донецькій області, отримали новенькі погони згідно присвоєних їм 2 жовтня первинних та чергових спеціальних звань поліції.
Вручити погони в урочистій обстановці випала честь заступнику начальника ГУНП в Чернігівській області полковнику поліції Дмитру Лосю.
Дев’ятеро поліцейських з Чернігівщини було зібрано в актовій залі Центрального відділу поліції міста Маріуполя, де в урочистій обстановці заступник керівника ГУНП в Чернігівській області вручив їм погони та вітальні листівки від Голови Національної поліції України Сергія Князева.
Також представники Головного управління в Чернігівській області передали поліцейським продуктові набори та смаколики.
Після урочистої частини заходу — колективне фото на згадку.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.