Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 12:18:08

Запрошуємо безробітних жінок до клубу "Берегиня"

14.10.2017   10:11Агенцiя

Ви розумна та ініціативна жінка, яка прагне розвиватися, вдосконалюватися та стати успішною, але безробітна, тоді служба зайнятості запрошує вас до жіночого клубу «Берегиня», що нещодавно був створений у Чернігівському районному центрі зайнятості.

Фахівці безкоштовно допоможуть вам виявити та розкрити свої здібності та таланти, зокрема опанувати техніки сучасного рукоділля, професійно самовизначитися, набути впевненості у власних силах, навчать правильно презентувати себе на ринку праці задля успішного працевлаштування.

Жіночий клуб «Берегиня» - це місце дружнього спілкування й обміну досвідом, а також нових знайомств та цікавих зустрічей. До проведення занять залучаються успішні жінки-підприємниці, психологи, майстри різних ремесел. На вас, шановні жінки, чекатимуть заняття в групах і парами, тематичні дискусії, рольові вправи, тренінги, презентації, майстер-класи під керівництвом народних умільців, зокрема з вишивки, писанкарства, бісероплетіння, створення ляльки-мотанки тощо.

Засідання жіночого клубу «Берегиня» проходять у Чернігівському районному центрі зайнятості, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95-Б. Телефон для довідок: 60-64-36.


Валентина Федусь, Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.