Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 19:49:36

День відкритих дверей в Чернігівській виправній колонії № 44

09.06.2012   10:05Агенцiя

Побачити умови, у яких проживають засуджені жінки Чернігівської виправної колонії № 44 мали змогу представники засобів масової інформації.

Для цього у колонії провели День відкритих дверей.

З нагоди святкування Дня журналіста колонія відкрила свої двері для всіх представників ЗМІ, хто бажав особисто побачити як відбувають покарання засуджені, які комунально-побутові умови їх утримання, почути особисто від засуджених відповіді на свої запитання.
До програми Дня відкритих дверей входило відвідування їдальні, клубу, відділення ресоціалізації, школи, професійно-технічного навчального центру, швейного виробництва колонії та Будинку дитини. Тобто, відвідувачі отримали досить широкі та вагомі враження про умови перебування засуджених в колонії.

Дуже цікавим було відвідування житлових приміщень. Так, гості колонії особисто побачили, що умови утримання засуджених відповідають всім умовам сучасності. В жилих приміщеннях є телевізор, холодильник для збереження їжі. У кожного засудженого є своє спальне місце, тумбочка для необхідних у повсякденному житті речей. В приміщенні тепло і затишно.

Особливим враженням в памяті закарбується огляд Будинку дитини, де зараз перебуває 24 дитини віком до 3-х років. Завдяки тісній співпраці зі Швейцарським фондом співробітництва в Україні, в рамках проекту “Жінки та матері з дітьми в ув’язненні”, який передбачає сумісне проживання матерів з дітьми, з лютого 2011 року деякі засуджені матері переведені до будинку дитини при установі для спільного проживання із своїми дітьми. На даний час 11 засуджених матерів проживають разом із своїми дітьми у будинку дитини. Дітей, яким виповнюється три роки, можуть забрати на виховання близькі родичі засуджених, якщо їх матері ще відбувають покарання. У випадку, якщо рідних немає, дітей переводять до дитячого дошкільного закладу інтернатного типу у місті Прилуки.

Цікавим місцем в колонії є Державне підприємство колонії, пріорітетним видом діяльності якого є швейне виробництво. Основними видами продукції підприємтва є: робочий спецодяг, літнє та зимове обмундирування для силових структур, медичний одяг, євроспецодяг літній та утеплений, постільна білизна, матраци та подушки. Саме на цій швейній фабриці працює більшість працездатних засуджених жінок.
Начальник управління Олександр Доробалюк та начальник Чернігівської виправної колонії Андрій Кирієнко відповіли на всі поставлені питання та запевнили, що це не останній візит представників ЗМІ та громадськості до установ Чернігівської області.

Наприкінці зустрічі журналістів з пенітенціаріями, представники ЗМІ отримали можливість відвідати Чернігівський юридичний коледж Державної пенітенціарної служби України. Заклад, що готує висококваліфікованих спеціалістів пенітенціарній службі. Курсанти коледжу відкрито спілкувались з гостями й розповіли про причини вступу до данного вузу та свої плани на майбутнє. З цікавістю можна було спостерігати заняття з рукопашного бою та проведення занять з криміналістики.

Особливо зацікавив громадськість той факт, що Чернігівський юридичний коледж 100 відсотково працевлаштовує своїх випускників й дає високі шанси молодій людині вступати до вишу.


Прес-служба управління в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі 19:18

Нині поліцейські встановлюють особу, що зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Виявлено 84 нових випадків COVID-19

Виявлено 84 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 вересня в області зафіксовано 84 нових випадків COVID-19.

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти 14:59

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого на основі звернень та консультацій з регіонами переглянули карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА 14:42

Рівень підготовки теплогенеруючих підприємств та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2020-2021 рр., а також розрахунки за спожиті послуги – основні питання засідання Антикризового енергетичного штабу, який 18 вересня в онлайн–режимі провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини 14:34

21 вересня - День міста Чернігова та 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого міста. Цей день назавжди увійшов у його історію як уособлення вдячної пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини