Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 жовтня, 23:13:07

У Кіптях відкрито модернізований ЦНАП

12.10.2017   12:04Козелецький р-н

Центр надання адміністративних послуг у Кіптівській ОТГ розпочав свою роботу рік тому під девізом «Мінімум часу — максимум послуг».

Завдяки участі у Програмі «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення» цього року Центр модернізовано та оснащено сучасною технікою. Тут працююють 5 фахівців, а також 5 спеціалістів на віддалених робочих місцях. Відтак, майже чотири тисячі жителів Кіптівської ОТГ мають зручний та якісний доступ до адміністративних сервісів «на місцях».

Відкриття оновленого ЦНАПу відбулося 11 жовтня.

Участь у заході взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом, Перший секретар Представництва Європейського Союзу в Україні Бенедикт Германн, керівник початкової фази  Програми «U-LEAD з Європою» Сусанна Делланс, представники міністерств економічного розвитку і торгівлі та регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України, в.о. першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко, перший заступник голови облради Валентин Мельничук.

Мартін Хагстрьом: «Якість та доступність надання адміністративних послуг у багатьох випадках є тими критеріями, за якими жителі формують своє ставлення до місцевої влади та оцінюють її ефективність. А довіра до місцевої влади — один з найважливіших показників успішності реформи децентралізації та запорука розвитку громади. Сподіваюся на подальшу співпрацю, адже реалізований проект — це лише початкова фаза Програми “U-LEAD з Європою”».

Юлія Свириденко: «Реформа децентралізації є однією з ключових у нашій країні. Чернігівська область у лідерах по кількості створених об’єднаних територіальних громад. Приємно, що Кіптівська громада — одна з перших, які об’єдналися на Чернігівщині у 2015 році. Вона стала взірцем для тих, хто об’єднується сьогодні. Відкриття ж такого центру європейського зразку — це важливий крок до наближення послуг до людей та підвищення їх якості».

Голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма: «Наша мета — швидкий, прозорий, доступний сервіс у зручних та комфортних умовах. Сучасний ЦНАП — це не лише гарна будівля та нова техніка. Це й кваліфіковані фахівці, які тут працюють. До речі, провідні українські та шведські експерти розробили п’ять навчальних модулів спеціально для майбутніх працівників ЦНАПів в об’єднаних територіальних громадах України. Фахівці нашого центру пройшли тренінговий курс та підвищили кваліфікацію. Крім того, ми тісно співпрацюємо з управліннями Пенсійного фонду та соціального захисту, центром зайнятості».

ЦНАП модернізований за європейськими стандартами, він доступний і для осіб з інвалідністю. У приміщенні також обладнаний дитячий куточок.

Відтепер жителі Кіптівської ОТГ можуть отримати близько 100 адміністративних послуг. Найпоширеніші серед них — оформлення субсидій, реєстрація нерухомості, землеустрій, соціальний захист та оформлення пенсій.


Довідково:
Протягом 2017 року в рамках пілотної фази Програми «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення» в ОТГ України планується відкриття 26 ЦНАПів. Найкращі практики створення та покращення якості надання адміністративних послуг в ОТГ, які зараз напрацьовуються та впроваджуються, будуть застосовані до ЦНАПів, що відкриються чи покращать роботу в рамках наступної фази Програми. Це не менше 400 ЦНАПів до кінця 2020 року. «U-LEAD з Європою» — це міжнародна програма, що фінансується за рахунок донорської підтримки Європейського Союзу, зокрема Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.


 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

"Дерев’яне мереживо Чернігівського краю": в музеї Коцюбинського відкрилася фотовиставка Віктора Кошмала 18:51

17 жовтня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику відбулося відкриття унікальної виставки робіт відомого фотомайстра Віктора Кошмала «Дерев’яне мереживо Чернігівського краю». Унікальність представлених на ній світлин у тому, що фотохудожнику вдалося побачити прекрасне у буденному і зафіксувати це на своїх знімках.

У Чернігівській міськраді відбувається тренінг з енергоефективності в житлових будинках

У Чернігівській міськраді відбувається тренінг з енергоефективності в житлових будинках 17:45

У Чернігівській міській раді відбувся тренінг «Розробка енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках». Переважна більшість слухачів – голови ОСББ.

Стартувала інформаційна кампанія

Стартувала інформаційна кампанія "Небезпеку видно не одразу" 17:41

В Європейський день боротьби з торгівлею людьми, стартувала інформаційна кампанія «Небезпеку видно не одразу». Захід спрямований на привернення уваги громадян та засобів масової інформації до проблеми торгівлі людьми у регіонах.

Чернігівська поліція встановила як тіло жінки, замотане у килим, опинилося у дворі на Мстиславській

Чернігівська поліція встановила як тіло жінки, замотане у килим, опинилося у дворі на Мстиславській 17:35

Упродовж кількох годин поліцейські Чернігівщини встановили особу померлої жінки, труп якої зранку 17 жовтня знайшли біля багатоповерхівки по вулиці Мстиславській, а також з’ясували обставини смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини