Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 18:50:02

Колишній голова Чернігівської Укрпошти всьоме намагається через суд стягнути кошти з держпідприємства-працедавця

11.10.2017   08:39Агенцiя

Колишній керівник Чернігівської філії Укрпошти Рутар Я.І., пропрацювавши в компанії менше 6 місяців та використовуючи як механізм Деснянський районний суд Чернігова, протягом майже трьох років здійснює стягнення коштів з держпідприємства.

Подаючи численні позови до суду, Рутар Я.І. в різний час оскаржував повноваження посадових осіб ПАТ «Укрпошта», власні посадові обов’язки, ненадання відпустки, звільнення з посади, відновлення на посаді, зміну назви посади, вимагав кошти за начебто вимушений прогул за той час, коли не з’являвся на роботі, фактично ухиляючись від виконання трудових обов’язків.

Цілий ряд позовів до ПАТ «Укрпошта», по яких  виносились позитивні рішення Деснянським районним судом міста Чернігова на користь Рутара Я.І., вже дали йому змогу неправомірно отримати кількасот тисяч гривень (близько 350 000 грн). Прийняття низки рішень, які дозволяли  Рутару Я.І. протягом довгого періоду отримувати кошти, свідчить про налагодження механізму стягнення цих коштів з державного підприємства за допомогою місцевих суддів м.Чернігова.

Отримавши 15.09.2017 року правомірну відмову апеляційного суду у задоволенні вимог по останньому позову,  Рутар Я.І. вкотре звернувся до Деснянського районного суду міста Чернігова із позовом про поновлення на посаді та стягнення коштів. Справу розглядатиме суддя РахманкуловаІ.П., яка вже прийняла декілька рішень про стягнення на користь Рутара Я.І. суми близько 175 тисяч грн.


Прес-служба ПАТ "Укрпошта"

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини