Впродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини ліквідували 25 пожеж, врятували 1 людину, знешкодили 14 боєприпасів та 9 разів надавали допомогу населенню
Впродовж минулого тижня з 2 по 9 жовтня на території Чернігівської області зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, що виникла в смт Куликівка на території СФГ "Колос".
Внаслідок захворювання на африканську чуму стався падіж свиней. За рішенням надзвичайної протиепізоотичної комісії при Куликівській РДА територію СФГ "Колос" оголошено неблагополучною та введено карантинні обмеження.
Крім того, зареєстровано 45 надзвичайних подій:
- 25 пожеж, з них 18 в житловому секторі громадян та 7 в природних екологічних системах, під час яких врятовано 1 людину,
- 14 дорожньо-транспортних пригод,
- 5 випадків виявлення та знищення групою піротехнічних робіт 14-ти вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни,
- 1 випадок загибелі в озері біля с. Любечанинів Козелецького району чоловіка, особа якого встановлюється.
Пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 9 виїздів для надання допомоги населенню.
Щоденно забезпечували пожежну та техногенну безпеку на території Чернігівської області 206 чоловік особового складу, 63 одиниці основної та спеціальної техніки підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.