Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:57:19

Європатруль ДССТ

07.06.2012   19:23Агенцiя

До Євро-2012 Державна спеціальна служба транспорту Міністерства інфраструктури організувала патрулювання аеропортів, вокзалів та фан-зон приймаючих міст.

Зокрема, 98 військовослужбовців (офіцери, прапорщики та солдати-контрактники) 8 Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби прибули до столиці. Хлопців розділили на групи і відправили чергувати в аеропорт та на залізничний вокзал.

Основна задача патрулів - допомогти іноземцям зорієнтуватися, підказати дорогу, місця продажу квитків, а в разі потреби і захистити. Чергують вони разом із правоохоронцями. В перший день служби військові вже допомогли туристам із Росії, Нідерландів та США.

Особливу увагу іноземних гостей привертає форма. Адже, її було пошито спеціально до чемпіонату за європейськими стандартами.

 
Прес-служба Голови Адміністрації ДССТ

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини