Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 10:27:26

Європатруль ДССТ

07.06.2012   19:23Агенцiя

До Євро-2012 Державна спеціальна служба транспорту Міністерства інфраструктури організувала патрулювання аеропортів, вокзалів та фан-зон приймаючих міст.

Зокрема, 98 військовослужбовців (офіцери, прапорщики та солдати-контрактники) 8 Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби прибули до столиці. Хлопців розділили на групи і відправили чергувати в аеропорт та на залізничний вокзал.

Основна задача патрулів - допомогти іноземцям зорієнтуватися, підказати дорогу, місця продажу квитків, а в разі потреби і захистити. Чергують вони разом із правоохоронцями. В перший день служби військові вже допомогли туристам із Росії, Нідерландів та США.

Особливу увагу іноземних гостей привертає форма. Адже, її було пошито спеціально до чемпіонату за європейськими стандартами.

 
Прес-служба Голови Адміністрації ДССТ

Останні новини Чернігівщини

На станції Ніжин відновлено посадку пасажирів

На станції Ніжин відновлено посадку пасажирів 10:13

За інформацією офіційного сайту УКРЗАЛІЗНИЦІ з 00:01 22 вересня 2020 року, відповідно до рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №32 від 21.09.2020 року, на станціях Ніжин та Носівка відновлено посадку пасажирів.

Виконком Чернігівської міськради погодив проведення до Дня міста Чернігова святкового салюту

Виконком Чернігівської міськради погодив проведення до Дня міста Чернігова святкового салюту 10:02

26 вересня в Чернігові відбудеться святковий салют до Дня міста. Дозвіл на його проведення, передбачений вимогами чинних на сьогодні в місті Правил благоустрою, погодив 22 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Актуальні питання фінансування галузі освіти Чернігівщини обговорили в обласній раді

Актуальні питання фінансування галузі освіти Чернігівщини обговорили в обласній раді 09:55

В облраді відбулася нарада під головуванням заступника голови обласної ради Арсена Дідура та члена постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів Сергія Сергієнка щодо стану справ із фінансовим забезпеченням діяльності закладів освіти, виплатою заробітних плат педагогам та інших нагальних проблем галузі.

"Об'єднанні зусилля 2020" на Чернігівщині 09:50

На Чернігівщині тривають стратегічні навчання «Об’єднанні зусилля 2020», під час яких відбувається розгортання підрозділів територіальної оборони країни.