Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 00:43:35

Громадський діалог - співпраця органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку

29.09.2017   11:11Агенцiя

Триває консультаційний візит в Україні у рамках проекту «Громадський діалог - співпраця органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку»

 (FSM 17 159/2017), що реалізується Асоціацією „Центр Європейської Співпраці” (Польща) спільно з Поліським фондом міжнарожних та регіональних досліджень (Україна).

Метою візиту, який очолює  Томаш Чубара, головний експерт проекту, є підтримка представників громад з Чернігівської і Черкаської областей в розробці планів розвитку і управління в обєднаних громадах.

„Наш проект увійшов в остаточну фазу. Експерти разом з учасниками допрацьовують плани громад , яких впровадження дозволить виробити реальну зміну в цих громадах”-  говорить Пауліна Лужинєцка, координаторка проекту зі сторони Асоціації. „Я вважаю, що участь у проекті матиме вплив на збільшення потенціалу розвитку цих органів місцевого самоврядування” – додає координаторка.

У рамках візиту експерт працював з представниками громад  в т.ч.: Кочубеївка, Виноградне, Остер, Десна, Іванівка, Мрин і Мена. Наступним етапом реалізації дій буде студійний візит учасників проекту до Польщі запланований на кінець жовтня. Проект закінчиться в листопаді поточного року.

Проект співфінансується за кошти Програми „Підтримка демократії” профінансованої у рамках Програми „Польська співпраця задля розвитку” Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини