У вересні 14 інвалідів отримали санаторно-курортне лікування
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його 8 відділень продовжують роботу з надання медичних та соціальних послуг застрахованим особам Чернігівщини, яке відбувається безперебійно.
Так, за вересень 154 застраховані особи були направлені на відновлювальне лікування (медичну реабілітацію) в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.
Безкоштовні путівки за кошти Фонду на доліковування в 20 різних оздоровницях отримали хворі після перенесених захворювань і травм не пов’язаних з виробництвом за профілями відновлювального лікування:
- після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної стенокардії, операцій на серці та магістральних судинах - 19 осіб;
- після гострих цереброваскулярних порушень - 18;
- після оперативних втручань на органах травлення - 21;
- після операцій ортопедичних, травматологічних при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні і реєндопротезуванні, реплантації кінцівок - 13;
- з порушенням перебігу вагітності - 17;
- з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи - 55;
- з опіковою хворобою - 1;
- після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи та після оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії - 8;
- медико-психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО - 2.
Крім того застраховані особи отримали 5 путівок на санаторний етап реабілітації їх хворих дітей (у супроводі дорослого), в тому числі з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи - 3 путівки; по ортопедичному профілю та з опіковою хворобою - по 1 путівці.
Також, у вересні, 14 інвалідів - потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання скористались правом на отримання санаторно-курортного лікування. Із них 12 осіб за профілем лікування нервової системи; по одній особі - з захворюваннями органів дихання та системи кровообігу.
Водночас, за кошти Фонду на санаторну реабілітацію у цьому місяці направлено двох потерпілих (по неврологічному та кістково - м'язевому профілях).
Галина Мазур, заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.