Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 00:37:26

Спалювання сухої рослинності призвело до пожежі торфу

27.09.2017   14:04

Упродовж минулої доби оперативно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 2 рази залучались для ліквідації пожеж у природних екологічних системах, які виникли через необережне поводження з вогнем.

Так, 26 вересня неподалік смт Ріпки о 20:20 вогнеборцями 6-ї державної пожежно-рятувальної частини ліквідовано загоряння сухої рослинності  на площі 7 га.

Того ж дня, о 21:10 біля села Данівка Козелецького району рятувальники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини спільно з місцевою пожежною командою ліквідували пожежу сухої трави на площі 3 га.

Вранці наступного дня фахівці Козелецького районного відділу УДСНС в області виїхавши на місце даної пожежі для моніторингу ситуації, виявили загоряння торфовища трьома окремими осередками загальною площею 3300 кв.м.

Для ліквідації пожежі оперативно залучено вогнеборців 5-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Козелець, 7-го пожежно-професійного посту з м. Остер та місцева пожежна команда села Данівка.

Загалом на місці пожежі працює 12 вогнеборців та 3 одиниці спеціальної техніки. Наразі проводиться робота щодо нарощування сил та засобів для недопущення розповсюдження пожежі.
   
Слід зазначити, що з початку року на Чернігівщині через людську необережність, а також внаслідок випалювання сміття та залишків сухої рослинності виникло 702 пожежі в природних екологічних системах, площа пройдена вогнем склала понад 1500 га.
   
У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до населення з проханням бути вкрай уважними та обережними у поводженні з вогнем. Не розводьте багаття, не кидайте непогашені недопалки або сірники поблизу будівель, торфовищ, в лісопаркових зонах, на полях та узбіччях доріг.

Самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачає штрафні санкції відповідно до чинного законодавства.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути пожеж з непередбачуваними наслідками.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини