Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 травня, 18:15:01

Військові частини Чернігівського гарнізону посилили охорону військових об’єктів

27.09.2017   09:46Агенцiя

На території об’єктів Міністерства оборони України введено посилених режим охорони.

Оперативне командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України нагадує, що будь-яке несанкціоноване проникнення на територію об'єктів військових частин Міністерства оборони України - тягне за собою відповідальність згідно з законодавством України.

Особовий склад, який залучається до несення служби у добовому наряді та варті, згідно Військових статутів має право застосовувати зброю під час несення служби.

Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

 
Оперативного командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

 Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи

Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21

Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини