Онкодиспансер став членом асоціації медичного туризму
Чернігівський обласний онкологічний диспансер став членом Української асоціації медичного туризму (УАМТ).
Інформація щодо потужностей і можливостей спеціалізованого медичного закладу буде розміщена у цьогорічному каталозі УАМТу, що виходить англійською та російською мовами.
Як зазначив необхідність такого прогресивного кроку головний лікар медичного закладу Валерій Зуб, ця організація є членом всесвітньої асоціації та співпрацює з передовими державними та приватними клініками, інститутами, лікувально-профілактичними закладами України, провідними постачальниками медичних послуг, діагностичними лабораторіями, страховими компаніями, благодійними організаціями, медичними фондами, завдяки чому може надати інформацію про якість медичних послуг, якість сервісу, результати та ефективність лікування.
− Співпрацюючи з компаніями, що спеціалізуються у сфері медичного туризму, УАМТ не тільки позиціонує Чернігівський обласний онкологічний диспансер як заклад, що динамічно розвивається на потребу пацієнта, а і значно розширює можливості онкохворого щодо отримання якісної діагностики та лікування як у провідних українських клініках, так і в позаукраїнському медичному просторі, − прокоментував Валерій Зуб.
Останні новини Чернігівщини
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.
У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51
Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.