Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 00:51:33

Шахраї набили кишені чужими грошима, граючи на материнських почуттях довірливої чернігівки

25.09.2017   15:05Агенцiя

В суботу високий молодик приїхав додому до чернігівки, щоб забрати понад 82 тисячі гривень на нібито лікування її сина та зник. Лише згодом, коли жінка зрозуміла, що віддала гроші шахраям, вона звернулася по допомогу до поліції.

Почалося все з того, що суботнього ранку до 63-річної жінки подзвонив невідомий чоловік та налякав материнське серце жахливою новиною. Сказав, що її син потрапив до лікарні та потребує термінової операції.

Замість того, щоб подзвонити своєму синові та дізнатися чи правдива ця інформація, жінка зібрала усі заощадження та віддала гроші невідомому. Таким чином молодик «нагрів» свій суботній ранок на 82,3 тисячі гривень.

За словами ошуканої жінки, чоловік мав худорляву статуру, на зріст близько 182 сантиметрів, на вигляд років 40. Одягнений у темну куртку.

Шановні громадяни! Поліція Чернігівщини вкотре застерігає! Повідомляйте своїх літніх близьких про ймовірні шахрайські схеми. В подібних випадках поліція радить одразу ж телефонувати до поліції. Не погоджуйтеся на передачу коштів невідомим особам. Одразу шукайте можливість зв’язатися з родичами, які нібито потрапили в халепу.

Інформація про події внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.
 

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини