Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 січня, 19:51:20

Екологічно чистою сільгосппродукцією Прилуччину забезпечує колишній безробітний

21.09.2017   13:59

Місто Прилуки не може похвалитися великим асортиментом та кількістю місцевої сільгосппродукції.

Містяни здебільшого вживають завезені овочі. Хоча віднедавна у них з’явилась можливість купувати місцеві томати, кабачки, цукрову кукурудзу, які є не лише дешевшими за привозну продукцію, а й екологічно чистими. Вирощує городину колишній безробітний, а нині приватний підприємець Андрій Деркач.

Чоловік має вищу освіту, закінчив Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю географія. Працював у приватного підприємця, а після закінчення строку дії трудового договору, звернувся до Прилуцького міськрайонного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні.
 
Відвідавши семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, вирішив і собі спробувати започаткувати власну справу. На роздуми часу не було, потрібно було працювати і заробляти гроші, щоб утримувати родину.

За направленням служби зайнятості Андрій пройшов навчання на курсах цільового призначення «Підприємець-початківець», вдало захистив бізнес-план «Вирощування овочів, баштанних культур та коренеплодів», відкрив підприємницьку діяльність і почав працювати. Адже доброму господарю навіть після закінчення літнього сезону, коли завершено збір врожаю, роботи вистачає.

Підтримує Андрія в усьому дружина, з якою він познайомився під час навчання в університеті.

Молоде подружжя проживає в селищі Ладан, де і взяли в оренду 16 га землі. Робота на городі – важка і потребує багато часу, сил та фінансів. Та й двома парами рук таку площу не обробиш, потрібна допомога, тому разом з Андрієм працює його молодший брат та наймані працівники.

У планах молодого підприємця поступово наростити потужності підприємства: збільшити посівні площі та обсяги продукції, а відтак і розширити штат працівників, щоб забезпечувати місцевими томатами не лише Прилуччину, а й Чернігівську область.


Прилуцький МРЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса 13:50

Місто Чернігів зацікавлене у тому, щоби до ремонту будівлі колишнього кінотеатру Щорса (нині це Чернігівський обласний молодіжний центр) приступили вже в 2020 році, а не відтерміновували мінімум на один рік. Про це говорилося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 21 січня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:39

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи 13:09

Селяни з наближених до станції Крути сіл погрожують акціями протестів, першу з яких вони запланували провести під час урочистих заходів, що відбудуться 29-го січня.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури 12:51

18 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Шістдесят дев’ять юних філологів, знавців російської мови області зібралися у колегіумі № 11 аби продемонструвати свої знання.

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю 12:38

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів 20 січня нараду зі своїми заступниками Андрієм Подорваном та Олександром Савченком з приводу впровадження електронного обліку деревини у лісогосподарських підприємствах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини