Артилеристи відпрацювали вогневі завдання
В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України базі загальновійськового полігону артилерійські підрозділи виконали практичні бойові стрільби з ураження наземних цілей.
Виконання вогневих завдань відбувалось зі зміною вогневих позицій та у різну пору доби.
За словами керівника стрільби, саме постійна зміна вогневих позицій у артилерії дозволяє значно підвищити живучість підрозділу в бою.
Серед військовослужбовців багато тих, хто пройшов випробування війною, але й е ті, що лише недавно уклали контракт. Їм, під час польових занять та стрільб, приділяється найбільше уваги під час підготовки.
Прес-служба оперативного командування "Північ"
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.