Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 вересня, 05:35:11

Підсумкова нарада за рік роботи Бюро правової допомоги пройшла у Чернігові

13.09.2017   09:22Агенцiя

12 вересня у м.Чернігів відбулася підсумкова нарада за 1-й рік роботи Бюро правової допомоги у Чернігівській області за головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко.

Участь у нараді взяли працівники Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області, Місцевих центрів та їх структурних підрозділів (Бюро правової допомоги).

«Цей рік був різний для системи БПД Чернігівської області: часом було дуже важко, часом цікаво і відбувався стрімкий розвиток системи. За це рік ми зробили дуже багато. Про нас вже сьогодні говорять у всіх районах Чернігівської області», - підкреслила директор Регіонального центру з надання БВПД Ірина Протченко.

Вона зазначила, що за цей рік роботи до Бюро за правовою допомогою звернулося 13 275 осіб, з них правових консультацій отримало 11 786 осіб, а письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги написало 1483 особи і отримало таку допомогу 1434 особи. Адвокати захищали у суді інтереси 1375 осіб, а інтереси 71 особи захищали штатні працівники Місцевих центрів.
Працівниками системи безоплатної правової допомоги у Чернігівській області було забезпечено роботу 396 виїзних мобільних пунктів та 96 дистанційних пунктів.

Працівниками Місцевих центрів 158 особам надано доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. З моменту роботи Бюро працівники місцевих центрів провели 552 правопросвітницьких заходів.

Її слова доповнила заступник Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська. Вона проаналізувала роботу кожного Місцевого центру в розрізі Бюро правової допомоги. Олеся Пирковська наголосила на пріоритетах роботи на наступний рік, а також вона підкреслила, що потрібно посилювати здійснення представницьких функцій, правопросвітницької роботи та прокрашувати інформаційну кампанію про систему безоплатної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Фейсбучний мікс до ранкової кави 09:41

У цьому дайджесті ми зібрали найцікавіші дописи чернігівських користувачів спільноти Фейсбук за 23 вересня 2017 року

Закуски с сыром: три лучших рецепт на

Закуски с сыром: три лучших рецепт на "скорую" руку 09:10

Сыр — неотъемлемый ингредиент многих блюд, которые мы так любим.

Гороскоп на наступний тиждень 25 вересня - 1 жовтня

Гороскоп на наступний тиждень 25 вересня - 1 жовтня 08:56

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 25 вересня - 1 жовтня 2017 року

24 вересня - Всеукраїнський день дошкілля

24 вересня - Всеукраїнський день дошкілля 08:10

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини