Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 листопада, 02:02:53

Підсумкова нарада за рік роботи Бюро правової допомоги пройшла у Чернігові

13.09.2017   09:22Агенцiя

12 вересня у м.Чернігів відбулася підсумкова нарада за 1-й рік роботи Бюро правової допомоги у Чернігівській області за головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко.

Участь у нараді взяли працівники Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області, Місцевих центрів та їх структурних підрозділів (Бюро правової допомоги).

«Цей рік був різний для системи БПД Чернігівської області: часом було дуже важко, часом цікаво і відбувався стрімкий розвиток системи. За це рік ми зробили дуже багато. Про нас вже сьогодні говорять у всіх районах Чернігівської області», - підкреслила директор Регіонального центру з надання БВПД Ірина Протченко.

Вона зазначила, що за цей рік роботи до Бюро за правовою допомогою звернулося 13 275 осіб, з них правових консультацій отримало 11 786 осіб, а письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги написало 1483 особи і отримало таку допомогу 1434 особи. Адвокати захищали у суді інтереси 1375 осіб, а інтереси 71 особи захищали штатні працівники Місцевих центрів.
Працівниками системи безоплатної правової допомоги у Чернігівській області було забезпечено роботу 396 виїзних мобільних пунктів та 96 дистанційних пунктів.

Працівниками Місцевих центрів 158 особам надано доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. З моменту роботи Бюро працівники місцевих центрів провели 552 правопросвітницьких заходів.

Її слова доповнила заступник Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська. Вона проаналізувала роботу кожного Місцевого центру в розрізі Бюро правової допомоги. Олеся Пирковська наголосила на пріоритетах роботи на наступний рік, а також вона підкреслила, що потрібно посилювати здійснення представницьких функцій, правопросвітницької роботи та прокрашувати інформаційну кампанію про систему безоплатної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся круглий стіл

Відбувся круглий стіл "Голодомор 1932-1933 років – наша печаль і скорбота" 15:30

Щороку, у четверту суботу листопада, відзначається День пам'яті жертв голодоморів. Напередодні цієї дати 22 листопада у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка працівники відділу документів із гуманітарних наук організували круглий стіл на тему: "Голодомор 1932-1933 років – наша печаль і скорбота".

Вечір-реквієм в пам’ять про убитих голодом

Вечір-реквієм в пам’ять про убитих голодом 12:40

«Хто знав, хто вів смертям і втратам лік» - саме під такою назвою 22 листопада в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбувся вечір-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів.

СБУ ліквідувала мережу збуту зброї та боєприпасів

СБУ ліквідувала мережу збуту зброї та боєприпасів 12:30

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою ліквідували мережу збуту вогнепальної зброї та боєприпасів, вивезених з території проведення антитерористичної операції до Чернігівської області.

Семенівські лісівники занепокоєні долею лісгоспу

Семенівські лісівники занепокоєні долею лісгоспу 12:20

На засіданні Кабінету Міністрів України 15.11.2017 р. схвалено проект Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року.