Впродовж вихідних Чернігівські вогнеборці ліквідували 10 пожеж та врятували 3 особи, серед яких 2-річна дитина
Впродовж минулих вихідних вогнеборці Чернігівщини ліквідували 10 пожеж, з яких 9 у житловому секторі громадян. Основні причини їх виникнення - необережність громадян у поводженні з вогнем, а також порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електричних мереж. Вогнем пошкоджено 5 житлових будинків та 5 господарських споруд. Під час ліквідації пожеж врятовано 3 осіб, серед яких 2-річна дитина.
9 вересня о 19:30 до Служби порятунку "101" у Городнянському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку, що по вул. Набережній у районному центрі. До місця пригоди оперативно прибув черговий караул 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області. На той момент у палаючому помешканні знаходились 2 дорослих та дитина.
Рятувальники у захисних протигазах в заповненому їдким димом помешканні відшукали непритомних 34-річну дружину господаря, його 37-річну сестру та 2-річного сина. Вогнеборці винесли постраждалих на свіже повітря та передали медпрацівникам.
З діагнозом отруєння чадним газом жінок та хлопчика каретою швидкої допомоги було доставлено до реанімаційного відділення Городнянської центральної районної лікарні.
Оперативними та професійними діями пожежу о 19:40 було локалізовано, а о 21:10 остаточно ліквідовано. До гасіння залучалося 5 чоловік особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки.
В ході розслідування з`ясувалося, що причиною виникнення пожежі послужили пустощі з сірниками 2-річного хлопчика. Залишений поза увагою дорослих, він вигадав небезпечні ігри з сірниками та підпалив на дивані залишені батьками речі домашнього вжитку. Вогнем пошкоджено стіни та майно господарів.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression