Поліція вилучила в господарстві 28-річного чоловіка більше двох кілограмів марихуани
В ході розслідування кримінального провадження за фактом смерті жительки Ніжина, оперативники знайшли у її родичів більше двох кілограмів марихуани, яка за цінами "чорного" ринку коштує понад 40 тисяч гривень.
Під час перевірки за фактом смерті жительки Ніжина поліцейські кримінальної поліції Ніжинського відділу поліції опитали доньку померлої і без попередження навідалися до її садиби. В господарстві 24-річна жінка проживає разом зі своїм 28-річним співмешканцем, який був неодноразово судимий за крадіжки та зберігання наркотиків. Подружжя ніде не працює, живе за рахунок виплат на дитину та перебивається випадковими заробітками.
В будинку оперативники натрапили на дбайливо розкладені на підлозі веранди та розвішені на горищі стеблини конопель. Всього ж правоохоронці вилучили понад два кілограми марихуани. Також у помешканні виявлено пристрій для куріння з нашаруванням коричневого кольору та два наперстки.
Дурман-зілля було вилучено та відправлено на експертизу до науково-дослідного-експертно-криміналістичного центру МВС в Чернігівській області.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), що передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.