Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 09:01:45

З початку року служба зайнятості працевлаштувала понад 200 осіб з інвалідністю

08.09.2017   12:51Агенцiя

Чернігівська обласна служба зайнятості активно займається працевлаштуванням людей з інвалідністю та адаптацією їх на ринку праці.

Так, у січні-серпні 2017 року її послугами скористалися 1025 безробітних цієї категорії. За сприяння служби зайнятості області працевлаштовано 216 осіб.

Звертаючись до будь-якого центру зайнятості кожна людина з інвалідністю може отримати повний спектр послуг на рівні з іншими громадянами. Роботу їм підшуковують з урахуванням професійних знань та навичок, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та особистих побажань.

Крім наявних вакансій, людині пропонується скористатися послугами з професійного навчання та пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації. У січні-серпні поточного року на навчання було скеровано 69 осіб з інвалідністю.

Також цій категорії громадян служба зайнятості пропонує участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Цією можливість у 2017 році скористалися 43 особи.

Не поодинокими є випадки коли люди з інвалідністю самі створюють собі робочі місця, стаючи підприємцями. Підприємницькі ініціативи безробітних завжди підтримує служба зайнятості. За її допомоги у січні-серпні 2017 року 8 осіб цієї категорії започаткували власну справу. Свої бізнес-ідеї люди з інвалідністю реалізують переважно в сфері надання послуг, торгівлі, сільському господарстві.

Якщо ж людина не знає ким хоче працювати або бажає змінити сферу діяльності, в службі зайнятості допоможуть визначитися з майбутньою професією. Для цього безробітним надаються профорієнтаційні послуги. Цього року ними скористалися понад 1 тис. людей з інвалідністю.


Олена Деркач

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські з’ясовують походження підозрілих предметів, підкинутих до селищної ради

Поліцейські з’ясовують походження підозрілих предметів, підкинутих до селищної ради 09:01

У Михайло-Коцюбинську поліція вилучила два предмети, схожі на корпуси гранат, які невідомі особи залишили біля входу в селищну раду.

Піротехніки ДСНС знищили 7 боєприпасів часів Другої Світової війни

Піротехніки ДСНС знищили 7 боєприпасів часів Другої Світової війни 08:59

13 серпня о 18:04 до рятувальників Носівського районного підрозділу Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення від мешканця с. Мрин про те, що на відкритій території він виявив предмет, за ознаками схожий на артилерійський снаряд.

15 серпня - День археолога

15 серпня - День археолога 08:50

Не дивлячись на те, що археологія є всього лише однією з історичних дисциплін, яка вивчає наше минуле за численними артефактами, які отримані у тому числі і в ході проведених розкопок, різноманітних експертиз та досліджень, ми завжди підкреслюємо якийсь романтизм професії археолога. І це не дивно.

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.