Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:18:42

Стан додержання прав вихованців, які відбувають покарання у колонії - на контролі органів прокуратури Чернігівщини

08.09.2017   07:54

Реалізуючи надані повноваження, першим заступником прокурора області Балєвим Ю.О. 06.09.2017 здійснено особистий прийом засуджених, які відбувають покарання в Державній установі «Прилуцька виховна колонія».

На прийом звернулися вихованці переважно з питаннями, пов’язаними із оскарженням вироку суду, про звільнення за амністією, можливість проходження служби у Збройних силах України та виїзду за кордон після звільнення з установи та інших.

Першим заступником прокурора області кожному заявнику надано вичерпну відповідь з роз’ясненням оновленого кримінально-виконавчого законодавства.

Стан додержання прав засуджених є предметом особливої уваги органів прокуратури. Перевірки дотримання їх прав здійснюються прокуратурою постійно, у тому числі із залученням фахівців Управління охорони здоров’я, Держпраці, Держпродспоживслужби та інших спеціалістів.

У поточномуроці на усунення виявлених порушень законодавства про охорону здоров’я та при здійсненні соціально-виховної роботи із засудженими внесено 6 документів реагування. За результатами їх розгляду поновлено права  15 вихованців, 8 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.