Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:17:51

Владислав Атрошенко: Авральних і неякісних закінчень робіт «до свята» в місті не буде

29.08.2017   12:26

Чернігів не буде підтримувати радянської традиції завершення великих будівельних робіт поспіхом і неякісно, але «до дати». Про це заявив міський голова Владислав Атрошенко на розширеній нараді в міській раді.

Звертаючись до присутніх і всіх чернігівців, він сказав:
- Доповідаю вам про те, що всі ремонтні роботи, які йдуть у місті, переважно проходять у плановому режимі. Але заявляю, що я не буду намагатися штучно прискорити їх закінчення до якоїсь дати – наприклад, до Дня міста. Як би мені цього не хотілося внутрішньо, але є технологія. І краще ми закінчимо роботи 20 жовтня, а не 20 вересня, але в наступному році не будемо їх переробляти.

Тому, незважаючи на те, що буде День міста і що планується приїзд VIP-осіб, я на першу позицію ставлю дотримання технологій і якість. Отже, ми будемо закінчувати роботи в той термін, який буде для цього потрібен.

Міський голова закликав чернігівців з розумінням ставитися до можливих незручностей, які виникають у зв’язку з ремонтними роботами на вулицях міста. Адже незручності, які можуть здаватися й зайвими, часто-густо пов’язані з дотриманням технології робіт і, як наслідок, з їх якістю. А результат цих робіт буде служити всім чернігівцям і зробить наше місто кращим.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини