Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 січня, 15:49:11

Завершено досудове розслідування стосовно члена виконавчого комітету однієї із міських рад підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди

29.08.2017   07:12Агенцiя

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно члена виконавчого комітету однієї із міських рад в області підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

Слідством установлено, що член виконавчого комітету, будучи директором  одного з комунальних підприємств, одержав 10 тис. грн. неправомірної вигоди від підприємця за укладення договору про спільну діяльність з переробки побутових відходів на території одного із районів  області.

Під час отримання коштів у липні поточного року посадовця було викрито співробітниками управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Наразі обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково:  санкція ч. 1 ст. 368 КК України  передбачає покарання у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини