Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 листопада, 07:30:05

"Україна вишивана" для прилуцьких безробітних

19.08.2017   09:22Прилуки

В рамках культурно-просвітницького проекту "Збережемо традиції предків”, започаткованого Чернігівською обласною службою зайнятості, 16 серпня у Прилуцькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних жінок ”Україна вишивана” за участю місцевої майстрині Оксани Чепурної.

Жінка вишиває бісером, закохана у свою справу і щаслива тим, що поєднує у своєму житті хобі, задоволення та роботу.

Безробітні та працівники центру мали нагоду милувалися її виробами, якими був прикрашений кабінет. Затамувавши подих, вони слухали розповідь майстрині про витоки народного мистецтва, традиції вишивання. За її словами, це улюблений і здавна поширений різновид народної творчості. Адже для вишивання не потрібно складних пристосувань, тому за бажанням кожен може навчитись цьому ремеслу та відкрити власну справу, яка буде приносити не лише задоволення, а й дохід.

Останнім часом, з піднесенням національно-патріотичних настроїв в суспільстві нового поштовху здобув розвиток національних ремесел та рукоділля. Тому вишивка сьогодні дуже популярна серед людей різного віку, нерідко прикрашає сучасний інтер’єр, одяг, надаючи йому самобутності та неповторності. Для багатьох в Україні – це світ краси й фантазії, поетичного осмислення навколишньої природи, вираження почуттів.

Організатори заходу мали на меті відродження національного рукоділля та традиційних українських ремесел. Бажаючих опанувати ази бісероплетіння Оксана Чепурна запросила на майстер.


Прилуцький МРЦЗ

Останні новини Чернігівщини

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада - Всесвітній день дитини 07:29

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку.

Анекдот вихідного дня. Гарного настрою!

Анекдот вихідного дня. Гарного настрою! 13:46

В гости надо ходить исключительно с пустыми руками. Чтобы ничего не помешало горячо обнять хозяев дорогих.

Топ-100 українських скоромовок

Топ-100 українських скоромовок 13:15

Спробуйте прочитати ці скоромовки швидко-швидко:

Гороскоп на наступний тиждень 20-26 листопада

Гороскоп на наступний тиждень 20-26 листопада 13:01

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 20 по 26 листопада 2017 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини