Кіберполіція вирахувала інтернет-шахрая
27-річний житель Чернігівської області, перебуваючи на іспитовому терміні за вчинення кримінального правопорушення, винайшов для себе інший вид «заробітку» - шахрайство за допомогою мережі Інтернет.
Щоб зарекомендувати себе, як добросовісного комерсанта, зловмисник навіть зареєструвався як фізична особа-підприємець відкрив банківський рахунок. Але все це було лише для введення в оману клієнтів.
Зловмисник почав розміщувати на сайті Інтернет-оголошень інформацію про товари, яких в наявності у нього не було. У своїх жертв він вимагав стовідсоткову передоплату за товар, а після перерахування коштів, зв’язок припинявся, продавець на контакт більше не виходив.
В ході проведення ряду оперативних комбінацій співробітниками кіберполіції, зловмисника було вирахувано. Під час проведення санкціонованого обшуку за місцям мешкання підозрюваного, вилучено комп’ютерну техніку, з якої останній здійснював свою злочинну діяльність та платіжні банківські картки, на які потерпілі перераховували грошові кошти.
Під впливом зібраних доказів, хлопець зізнався у вчиненні кримінальних правопорушень. Коло осіб, які потерпіли від неправомірної діяльності на даний час встановлюються.
Наразі, йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 3 років.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression