Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 21:28:53

Патрульні виявили двох неповнолітніх "художників", які розмалювали зупинку громадського транспорту

15.08.2017   11:59

15 серпня близько другої ночі, проїжджаючи вулицею Глібова, екіпаж патрульної поліції звернув увагу на двох хлопців, які фотографувалися на фоні зупинкового комплексу громадського транспорту. Поліцейські зупинили службовий автомобіль та підійшли ближче.

Виявилося, що новенька зупинка розмальована фарбою. Напис був настільки свіжим, що фарба навіть не встигла висохнути. Молоді люди переконували патрульних, що не мають жодного відношення до цього, що вони просто вийшли подихати свіжим повітрям. Не змогли хлопці пояснити лише двох речей: чому їхні руки та шорти вимазані фарбою і чому ця фарба того ж кольору, що й напис на склі зупинки.

Хлопці зізналися, що розмалювали зупинку. Встановлюючи дані, правоохоронці з’ясували, що обидва «художники» неповнолітні: одному 17 років, другому – 16. Менший за віком приїхав у гості до старшого з Чернівецької області.

За деякий час на місце приїхала мама одного з хлопців та співробітник ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції. Після того, як за ініціативи мами із зупинки був повністю змитий напис, усіх учасників інциденту доставили до Чернігівського відділу поліції.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини