Поліція затримала одразу двох серійних злодіїв
Нещодавно чернігівські поліцейські в ході добре спланованих оперативних комбінацій затримали здох зловмисників, які обкрадали помешкання чернігівців. Один з них спеціалізувався на квартирних крадіжках, інший промишляв на дачних масивах.
Упродовж останнього місяця значно почастішали звернення громадян до поліції Чернігова зі скаргами на злодія, який з дачних будиночків викрадав гроші та мобільні телефони.
Співробітники кримінальної поліції здійснили низку оперативно-розшукових заходів та вийшли на слід імовірного злочинця.
Ним виявився 34-річний раніше судимий чернігівець, який у скоєному зізнався. Місцезнаходження викраденого майна встановлено, наразі вживаються заходи щодо його вилучення.
За всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що передбачає покарання аж до позбавлення волі на строк до трьох років.
Сам же підозрюваний наразі розмірковує про свої вчинки у слідчому ізоляторі.
Окрім цього, поліція викрила 31-річного чоловіка, який, пошкодивши вікно будинку в приватному секторі, заліз всередину та викрав електроінструменти і садовий інвентар. До цього, чоловік також мав проблеми з законом – відбував покарання за крадіжки.
За фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) – карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Наразі доведена його причетність до ще трьох таких злочинів. Він перевіряється на причетність до інших аналогічних злочинів на території міста Чернігова.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.