Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 06:57:20

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

03.08.2017   09:13Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 серпня до 8:00 3 серпня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах, 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 випадок виявлення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.


Загибель на водних об’єктах – 1:

В р. Бистриця в м. Бобровиця о 16 год. 50 хв. 2 серпня місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця м. Бобровиця, 1963 року народження. Обставини та причина смерті встановлюються.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В м. Чернігові по вул. Пухова в районі будинку №72 о 17 год. 25 хв. 2 серпня водій автомобіля "АУДІ 80" здійснив наїзд на малолітнього пішохода, 2008 року народження, який перетинав проїжджу частину дороги в невстановленому для цього місці. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження.


Пожежі – 3, з них 1 пожежа в житловому секторі, 1 випадок загоряння торфу на площі 0,1 га та 1 інша пожежа.


Виявлення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

Біля с. Количівка Чернігівського району на відстані 10 м від автодороги Київ-Чернігів о 14 год. 05 хв. 2 серпня виявлено 13 артилерійських снарядів калібру 76 мм часів Другої світової війни.
Знищення вибухонебезпечних предметів планується здійснити групою розмінування 8 навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка –  9 мкр/год., Сновськ –10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 02 серпня до 20 години 03 серпня очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура по області вночі 16-21º тепла, вдень 29-34º тепла.
По Чернігову без опадів. Температура вночі 18-20º тепла, вдень 32-34º тепла.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини