Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 лютого, 22:07:28

Облрада передала допомогу Центру медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку "Інтеграція"

03.08.2017   08:30Агенцiя

Уже не один рік поспіль триває плідна співпраця і міцна дружба між обласною радою та Центром медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку «Інтеграція».

Цей унікальний заклад покликаний допомогти нашим співвітчизникам, що мають проблеми з опорно-руховою системою та кожного дня буквально борються у надзвичайно складних умовах за своє життя.

З часу заснування «Інтеграції», яка стала справжнім осередком не тільки фізичного, а й духовного відновлення для людей із інвалідністю, керівництво представницького органу та депутатський корпус постійно спілкуються із її засновником Дмитром Соболєвим і надають всебічну підтримку для належного функціонування спеціалізованого центру.

І це невипадково, адже відкриття цього закладу дозволило не лише вирішити проблему надання комплексної фізичної реабілітації і підтримки, а й сприяло організації змістовного і цікавого активного дозвілля для осіб із інвалідністю, яких сьогодні в нашій області більше чотирьох із половиною тисяч.

На жаль, щодня кожен із них стикається із численними проблемами і незручностями, адже більшість об’єктів інфраструктури майже не пристосовані для потреб та вільного самостійного пересування людей на візках. Внаслідок цього люди з особливими фізичними потребами змушені весь час сидіти або лежати вдома, залишаючись наодинці з усіма своїми проблемами.

Водночас сьогодні існує гостра потреба у забезпеченні мешканців Чернігівщини із обмеженими фізичними можливостями необхідними для комфортного життя засобами пересування.

Тож обласна рада не залишилась осторонь проблем громадян Придесення та за ініціативи голови представницького органу Ігоря Вдовенка сприяла виділенню матеріальної допомоги для забезпечення членів Центру медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку «Інтеграція» інвалідними візками.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини