Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:35:55

Чергову незаконну оборудку викрито під час перевірки

02.08.2017   12:26Агенцiя

Підрозділом аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області в ході документальної перевірки підприємств, задіяних у схемах ухилення від оподаткування ПДВ, виявлено підприємство «Р», яке сформувало сумнівний податковий кредит за рахунок залучення платника «Л» з яким було укладено договір підряду.

Відповідно до умов договору підприємство «Л» зобов’язувалось власними силами та засобами, на свій ризик, якісно виконати будівельно – монтажні та внутрішні будівельні роботи з використанням матеріалів Підрядника.

Під час перевірки в підтвердження отриманих робіт підприємство «Р» надало документи по взаємовідносинам з підприємством «Л», які не відповідають вимогам первинних документів та обсяг затрачених людино-днів не відповідає фактичній чисельності працівників згідно звітів за формою 1ДФ.

Крім того встановлено, що згідно з підсумковою відомістю ресурсів та локального кошторису на будівельні роботи № 2-1-1 на будівельно–монтажні та внутрішні будівельні роботи, використовувались матеріали які не придбавались ні підприємством «Р», ні підприємством «Л» самостійно.

Перевіркою встановлено порушення норм Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та звітність в Україні», а також Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку.

Тобто, підприємство «Р» шляхом включення до податкового кредиту сум отриманих робіт, які фактично йому не надавались Підприємством «Л», діяло виключно з метою мінімізації податкових зобов’язань по ПДВ.
За результатами перевірки Підприємству «Р» зменшено від’ємне значення з ПДВ на суму понад 26 тис.грн та донараховано до сплати  42,4 тис.грн. ПДВ.   


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини